Jesteś tutaj:-, Newsy, Targi i konferencje, Telewizja-IFA 2017: Toshiba – premiera nowych telewizorów multimedialnych

IFA 2017: Toshiba – premiera nowych telewizorów multimedialnych

Zaledwie w 12 miesięcy po ogłoszeniu planów powrotu na europejski rynek audio-wideo marka Toshiba pojawiła się na międzynarodowych targach IFA 2017 z nową ofertą telewizorów. Zaprezentowane w Berlinie modele to nie tylko szersza gama formatów HDR, OLED i 4K, ale również bogatsza oferta aplikacji multimedialnych, czy materiałów on-demand dostępnych poprzez portal Toshiba.


Podczas tegorocznych targów #IFA Toshiba zaprezentowała efekty dynamicznego rozwoju telewizorów tej marki. Zgodnie z przyjętą strategią Toshiba postawiła sobie za cel wyznaczanie nowych trendów i unowocześnianie dotychczasowej stylistyki telewizorów. Dzięki połączeniu technologii OLED, HDR oraz systemów odtwarzania ruchu i dźwięku, nowe telewizory Toshiba odtwarzają na ekranie rzeczywistość w najdrobniejszych szczegółach. Z kolei jeszcze wyższa jasność, naturalne kolory oraz wysoki współczynnik kontrastu zapewniają widzom wyjątkowe wrażenia telewizyjne.

Oferta dostępna na stoisku Toshiba potwierdza nasze zaangażowanie w konsekwentne podnoszenie jakości telewizorów przeznaczonych dla masowego odbiorcy. Zamiast tworzyć kolejne technologie, unowocześniamy istniejące rozwiązania, oferując coraz lepsze telewizory o szerszym dostępie do multimediów – komentuje Bart Kuijten, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę – Dzięki takiemu podejściu oraz udoskonalonemu designowi jesteśmy w stanie wyznaczać nowe trendy czego przykładem jest chociażby telewizor ścienny „Wall Art”, tak cienki jak kartka papieru, dzięki czemu z łatwością można go zawiesić na ścianie. Ten model gwarantuje nam niewiarygodnie realistyczne obrazy, stając się niejako oknem, przez które śledzimy rozwój akcji i doświadczamy całkowicie nowych wrażeń.


Poza 65-calowym telewizorem „Wall Art” osoby odwiedzające stoisko marki Toshiba (500 metrów kwadratowych powierzchni) będą mogły także na własne oczy doświadczyć emocji związanych z oglądaniem obrazów na wielkich ekranach, a także zobaczyć specjalny 24-calowy model telewizora inspirowany filmem Star Wars. Aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię widzów, zabierając ich w podróż do innej galaktyki, Toshiba stworzyła unikalny design telewizora oraz poprawiła jego możliwości audio-wizualne.

Równie imponująco prezentuje wielkoekranowy model telewizora z kategorii premium. Model o wielkich rozmiarach – aż 75 cali – należy do kategorii przystępnych cenowo modeli o rozszerzonych funkcjach. Oferując supermodel, który stworzono z myślą o wyjątkowych wrażeniach audiowizualnych, Toshiba odpowiada na potrzeby widzów chcących oglądać filmy we własnym domu, jednak w warunkach zbliżonych do kinowych.

źródło: Toshiba

Kan

Autor |2017-09-07T08:11:49+02:007 września 2017 08:11|Kategorie: Inne, Newsy, Targi i konferencje, Telewizja|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.