Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie-G-panel od Palita dodatek do overclockingu

G-panel od Palita dodatek do overclockingu

Palit posiada w swojej ofercie urządzenie do kontroli i monitorowania pracy kart graficznych GeForce nVidii. Pełna kontrola nad podkręcaniem kart graficznych nVidii.


Urządzenie z dużym, wbudowanym wyświetlaczem 3.12” może być zamontowane w zatoce 5.25 lub postawione na biurku. Dzięki temu urządzeniu w łatwy sposób można monitorować pracę karty graficznej. Wśród obecnych opcji jest między innymi odczyt temperatury, prędkość obrotowa wentylatorów, napięcie rdzenia, częstotliwość taktowania rdzenia jak i pamięci oraz procent wykorzystania rdzenia i pamięci.


Wyposażony w USB typu C oraz port USB 3.0, G-panel może być używany do łatwego podłączenia wszelkich urządzeń zewnętrznych. Z tyłu wyposażony jest w mnóstwo opcji łączności takie jak wejście USB 3.0, wejście zasilania oraz port SATA power. Do korzystania z G-panelu, wymagane jest oprogramowanie ThunderMaster, które jest narzędziem do podkręcania karty. Oprogramowanie to pozwala na inteligentne monitorowanie prędkości taktowania w celu zapewnienia, że GPU pracuje bezpiecznie podczas osiągania wysokiej wydajności. Dodatkowo umożliwia ustawienie wartości, takich jak kontrola temperatury GPU czy kontrola ilości klatek na sekundę.

Oprogramowanie można pobrać bezpośrednio ze strony producenta: palit.com.


Koszt G-panelu to ok. 250 zł jednak występuje również w zestawach z kartą graficzną.

źródło: Palit

Kan

Autor |2017-01-04T07:03:12+01:004 stycznia 2017 07:03|Kategorie: Inne, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile