Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka, Sprzęt-SoundLink Around-Ear II – nowe słuchawki firmy Bose za 1199 PLN

SoundLink Around-Ear II – nowe słuchawki firmy Bose za 1199 PLN

Firma Bose zaprezentowała nowy model słuchawek bezprzewodowych SoundLink Around-Ear II łączący najlepszą jakość dźwięku z zupełnie nowym wymiarem użytkowania. Słuchawki oferują do 15 godzin pracy, możliwość jednoczesnej obsługi dwóch urządzeń, szybkie parowanie przy pomocy łączności NFC, płynną synchronizację obrazu i dźwięku, wygodne przełączanie pomiędzy muzyką i rozmowami, intuicyjne sterowanie oraz polecenia głosowe ułatwiające obsługę. Zostały stworzone do zastosowań mobilnych: są wytrzymałe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Słuchawki bezprzewodowe SoundLink Around-Ear II zostaną wprowadzone do sprzedaży pod koniec września 2015 r. w sugerowanej cenie 1199 PLN.

Bose SoundLink Around-Ear II
Bose SoundLink Around-Ear II

Słuchawki bezprzewodowe SoundLink Around-Ear II wykorzystują opatentowane technologie, m.in. aktywną korekcję dźwięku, dzięki którym usłyszysz bogate brzmienie utworów muzycznych niezależnie od głośności. Nie korzystają przy tym ze sztucznego podbijania częstotliwości, ponieważ nie jest to konieczne, aby uzyskać dobre brzmienie. Odtwarzany dźwięk jest zbliżony do postaci, w której został nagrany – nie ma potrzeby modyfikować go lub sztucznie rekonstruować.


Słuchawki SoundLink Around-Ear II przy prowadzeniu rozmów wykorzystują zaawansowany system mikrofonów, głos w jakości HD i automatyczny system regulacji dźwięku reagujący na silny wiatr lub duży hałas. Głośność jest regulowana automatycznie, w zależności od siły głosu i zmieniających się warunków otoczenia. Wychodząc z budynku na tętniącą życiem ulicę, nie będziesz się borykać z niewyraźnym dźwiękiem.

Słuchawki SoundLink Around-Ear II oferują prawdziwą swobodę bez potrzeby korzystania z kabli. Piętnaście godzin pracy na jednym ładowaniu akumulatora, to o 25% więcej, niż wynosi standard w tym segmencie. Jeżeli się spieszycie się, wystarczy podładować słuchawki przez 15 minut za pomocą dołączonego kabla USB. Zapewni to nawet do dwóch godzin słuchania muzyki,. A to dopiero początek. Można nawiązać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. oglądać film lub transmisję sportową na tablecie i dzwonić z telefonu.

Bose SoundLink Around-Ear II
Bose SoundLink Around-Ear II

Typowe słuchawki mają problem z synchronizacją obrazu i dźwięku, natomiast modele SoundLink® zapewniają płynne odtwarzanie materiałów wideo, w tym z wykorzystaniem technologii FaceTime. Parowanie jest także łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy dotknąć prawej słuchawki, aby wykonać parowanie urządzeń NFC lub poprzez Bluetooth®. Aby przełączać się pomiędzy muzyką i rozmowami, nie musisz korzystać z telefonu. Na obudowie słuchawek znajdziesz intuicyjne przyciski sterujące, które są zawsze pod ręką. Ponadto słuchawki SoundLink® II korzystają z poleceń głosowych (dostępnych w 11 językach), aby informować, kto dzwoni, z jakimi urządzeniami zostało nawiązane połączenie i jaka pojemność baterii jest do dyspozycji.

Bose SoundLink Around-Ear II
Bose SoundLink Around-Ear II

Słuchawki SoundLink zostały opracowane w laboratoriach firmy Bose i przetestowane pod kątem upadków czy uderzeń. Ich wygląd był inspirowany modelem QC25, a materiały wykorzystane w produkcji są odporne na wstrząsy czy uderzenia, np. wypełniany szkłem nylon i stal nierdzewna. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii, słuchawki są lekkie i wygodne — ważą zaledwie 149 gramów. Ponadto dysponują miękkimi poduszkami i wąskim pałąkiem. Można je złożyć na płasko i schować w dołączonym pokrowcu.

Ceny i dostępność

Nowe modele słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink Around-Ear II są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Pojawią się w sprzedaży pod koniec września 2015 r. w sugerowanej cenie 1199 PLN. Poprzednie modele słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink On-Ear nadal będą dostępne w sugerowanej cenie 1049 PLN.

źródło: Bose

KanAutor |2015-09-08T07:44:03+02:008 września 2015 07:44|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Rozrywka, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.