Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Płatności-Wystartował nowy portal Alior Banku (wideo)

Wystartował nowy portal Alior Banku (wideo)

Alior Bank udostępnił klientom nowy portal internetowy https://www.aliorbank.pl, wykorzystujący najnowsze trendy i technologie projektowania stron WWW. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań serwis zapewnia bardziej intuicyjne, szybsze i łatwiejsze dotarcie do informacji, personalizację reklam oraz automatyzację komunikacji w czasie rzeczywistym.


Portal Alior Banku odwiedza średnio ok. 1 mln 700 tys. użytkowników miesięcznie, z czego ponad 20% stanowią osoby, odwiedzające serwis pierwszy raz.

Aby zapewnić maksymalną użyteczność i funkcjonalność nowy portal powstał z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii, takich jak: omnichannel, flat design, HTML5, CSS, RWD, smart suggest.

Na nowym portalu głównym narzędziem nawigacji jest wyszukiwarka semantyczna, działająca podobnie do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych. Umożliwia ona intuicyjne dotarcie do potrzebnych informacji, proponując dalszy ciąg wpisywanej frazy i precyzyjnie nakierowując na właściwy wynik wyszukiwania. Po kliknięciu w wyświetlaną podpowiedź użytkownik przejdzie bezpośrednio do odpowiednich stron, produktów, wniosków lub częściowo wypełnionych formularzy.

Krótki film o nowym portalu

Mobilni użytkownicy przeglądarki Google Chrome mogą też korzystać ze smartphonowej wyszukiwarki w wersji głosowej, co jest o wiele wygodniejsze, gdy są oni np. w ruchu.

Dzięki zastosowaniu technologii responsywnej (RWD) z portalu w wygodny sposób mogą korzystać zarówno użytkownicy komputerów, jak i smartfonów i tabletów, gdyż strona automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia.

Oferta Banku jest prezentowana na intuicyjnych stronach produktowych. Na jednej stronie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o wybranym produkcie – przejrzysty opis, najważniejsze korzyści dla klienta, a także wskazówki, w jaki sposób skorzystać z produktu.

Serwis umożliwia personalizację treści wyświetlanych na stronie głównej, automatycznie dostosowują się one do preferencji klientów.

Nowy portal Alior Banku wyróżnia estetyczny, prosty i przyjazny wygląd osiągnięty dzięki zastosowaniu stylu projektowania flat design.

źródło: Alior Bank

KanAutor |2015-08-07T16:13:55+02:007 sierpnia 2015 16:13|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Płatności|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.