Jesteś tutaj:-, Newsy-Przegląd aplikacji: AppSales

Przegląd aplikacji: AppSales

Tym razem przedstawiamy absolutny must have dla każdego, kto często poluje na obniżki cenowe w sklepie Google Play. AppSales jest rewelacyjną aplikacją, informującą użytkownika o wszelkich aktualnych promocjach cenowych, z możliwością śledzenia wybranych pozycji. Jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji z jaką miałem do czynienia. AppSales w prosty i przejrzysty sposób informuje użytkownika o aktualnych obniżkach cenowych obowiązujących w sklepie Google Play.


Ustawiania zaawansowane programu, oferują nam ciekawy system filtrów takich jak: określenie minimalnego poziomu obniżki lub pobrań przez innych użytkowników, zanim otrzymamy powiadomienie o promocji. Ponadto możemy zawęzić wybór, poprzez określenie ulubionych kategorii gier i aplikacji, które mogą nas zainteresować.

Po wybraniu danej pozycji program pokaże nam historię cen na dany tytuł w przeciągu ostatnich 60 dni. Wszystko w postaci przejrzystego wykresu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiemy czy producent przejawia skłonności do obniżania cen na swój produkt, czy też nie. Dodatkowo możemy zobaczyć ile innych osób śledzi dany tytuł, ich komentarze, obejrzeć wideo przedstawiające możliwości programu, wejść na oficjalną stronę producenta czy też po prostu przejść do zakupu, poprzez odnośnik wysyłający nas do sklepu Google Play.


Jeszcze ciekawszą opcją jest zakładka o nazwie Watchlist. Dzięki niej możemy śledzić ceny interesujących nas tytułów, na które polujemy od dłuższego czasu. Co ciekawe zakładka poinformuje nas nawet o niewielkich podwyżkach wprowadzanych cichcem przez niejednego developera. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik aplikacji ma okazję być na bieżąco zarówno pod kątem spadków jak i wzrostów cen na wybrany „asortyment”.

Podsumowując, AppSales może się okazać świetną propozycją dla niejednego użytkownika sklepu Google Play. Darmowa aplikacja w sposób jasny i czytelny przedstawia aktualne promocje cenowe oraz moment ich zakończenia. Jedynym minusem jest to, że może zachęcać nas do kupna czegoś, co być może nigdy nie byłoby nam potrzebne. Cała reszta zasługuje na pochwałę. Zdecydowanie polecam!

Kamil KawczyńskiAutor |2013-01-25T18:03:25+02:0025 stycznia 2013 18:03|Kategorie: Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.