Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Freebee; Punkty za podróż taksówką?

Freebee; Punkty za podróż taksówką?

Za podróże z Echo Taxi w Lublinie można już zbierać punkty za pomocą smartfonów i wygrać gratisowy kurs taksówką, a także inne nagrody.

Lubelska sieć licząca ponad 100 taksówek rozpoczęła oferowanie programów lojalnościowych za pomocą platformy mobilnej Freebee. Freebee to aplikacja służąca do udziału w programach lojalnościowych „tu i teraz”, czyli bez potrzeby noszenia przy sobie stempelkowych lub plastikowych kart członkowskich.

Echo Taxi Lublin - Freebee
Echo Taxi Lublin – Freebee

Udział w programie lojalnościowym Echo Taxi to oszczędność dla pasażerów. W aktualnej ofercie na stałych klientów sieci czekają nagrody za zdobycie już od 7 punktów. Obecnie program obejmuje 103 taksówki, a do końca roku z Freebee jeździć będzie już 120 samochodów.

Zasada działania aplikcji opiera się na wykorzystaniu kodów QR, czyli zakodowanych obrazków, które można odczytywać za pomocą aparatu fotograficznego w smartfonie. To tylko 3 kroki do nagrody w programie lojalnościowym:

    Krok 1: Ściągnij aplikację Freebee na smartfona za darmo z platform Google Play i App Store lub bezpośrednio ze strony www.getfreebee.pl
    Krok 2: Po dokonaniu odpowiedniego zakupu zeskanuj kod QR okazany przez sprzedawcę i zbieraj punkty
    Krok 3: Gdy zbierzesz odpowiednią liczbę punktów, wymień je na nagrody (tzw. Freebees)

Aplikacja Freebee jest przyjazna w obsłudze – wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Opiera się na prostym schemacie: instalujemy, kupujemy usługi lub produkty w ulubionych miejscach, które współpracują z Freebee, skanujemy QR, zbieramy punkty – zgarniamy nagrody. Co istotne, aplikacja jest darmowa dla użytkowników. Również dla przedsiębiorców korzystających z Freebee, których w całej Polsce jest już ponad 400.

źródło: Freebee

Kan

Autor |2012-10-26T15:46:44+02:0026 października 2012 15:46|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile