Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Compro CS80: małe wymiary, duża funkcjonalność

Compro CS80: małe wymiary, duża funkcjonalność

Compro CS80, to według producenta najmniejsza na świecie sieciowa kamera z matrycą 2-megapikseli, która pozwala na przechwytywanie wyraźnych, żywych obrazów wideo w rozdzielczości do 1600 x 1200 pikseli przy 15 klatkach na sekundę.

Compro CS80
Compro CS80

Aby zmniejszyć obciążenie sieci i umożliwić dostosowywanie jakości nagrania do własnych potrzeb, kamera CS80 wykorzystuje kompresję wideo H.264, a dodatkowo pozwala na przesyłanie podwójnego strumienia wideo. Obiektyw CS80 może być ręcznie ustawiany, taka by uzyskać najlepszą ostrość i żądane zbliżenie. Co więcej, 10xkrotny cyfrowy zoom pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zbliżeń. Rozmiary kamery odpowiadają mniej więcej rozmiarom wizytówki. Niewielkie rozmiary CS80 pozwalają na umieszczenie jej w miejscach o ograniczonej przestrzeni, w domach, restauracjach, małych biurach, sklepikach, itd.

Dodatkowo, instalacja i konfiguracja CS80 jest łatwa i nie wymaga wysiłku. Kamera oferuję instalację plug-n-play, bez potrzeby konfigurowania routera i umożliwia oglądanie przekazu z kamery przez Internet. Dodatkowo aplikacja na smartfony pozwala na bezpieczne zarządzanie i oglądanie obrazów z wielu kamer przez Internet.

Dodatkowe funkcje CS80 to technologia progresywnego skanowania, detekcja ruchu, wysyłanie alertów SMS i e-mail, wbudowany mikrofon i łatwy montaż na ścianie. CS80 posiada również port USB do podłączenia opcjonalnego modułu WiFi. Co więcej nowa kamera w pełni współpracuje z rejestratorami wideo Compro pracującymi pod systemem Linux.

Compro CS80 jest już dostępna w sprzedaży.

źródło: Compro

KanAutor |2012-06-25T06:48:39+02:0025 czerwca 2012 06:48|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.