Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Znowu okradli T-Mobile?

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      T-Mobile sprawdza doniesienia o kradzieży danych ze swoich serwerów. Takie informacje pojawiły się na liście mailingowej Full Disclosure. Ich autorzy stwierdzili, że nie udało im się sprzedać konkurencji danych klientów T-Mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139233

      bardzo wazny news..oczywiscie dyskredytują osoby ktore mają te dane,ale jednak mi pozostaje niesmak z Bondarykiem u nas w Erze pare lat temu i wogóle z ochroną danych w DT.wierze w zapewnienia szefów dt/tmobile ze jest ok jak naszemu premierowi gdy twierdzi ze zyje sie lepiej

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Znowu okradli T-Mobile?
Twoje informacje: