Start Forum Sprzęt Motorola Znamy cenę super wytrzymałego modelu Motorola Defy

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Motorola Defy jest pierwszym super wytrzymałym smartphone’m działającym pod kontrolą Androida. Z niecierpliwością czekaliśmy na oficjalną cenę telefony charakteryzującego się współczynnikiem ochrony IP67. Czy słusznie? Odpowiedź poznacie w rozwinięciu wiadomości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Ciekawe czy będzie w Polsce.telefon marzenie nic więcej bym nie potrzebował no i na androidzie,jednym słowem wydaje się być PERFEKCYJNY.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nawt mozna go juz zamawiać a telix sie obudził juz od jakiegoś czasu jest w euro za1499 kilkasz i zamawiasz i czekasz jak się pojawi to natychmiast wysyłka do ciebie

    • rcicho
      Participant
      Liczba postów: 160

      Bardzo ciekawy telefon. Już od dłuższego czasu się nim interesuję. Nie jest jednak w 100% pewne że dostanie on aktualizację do Froyo czyli 2.2
      Wersja 2.1 to jednak trochę za mało. Cena jak na początek jest bardzo ok. Czekam na test Defy na Telixie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @krusbiss

      Przestań krytykować, to że ty wiesz to nie oznacza, że wszyscy już wiedzą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Więc już wiem co będzie następco mojej Motki Ms. Na taki model właśnie czekałem. Choć będzie mi brakowało pełnej klawy, to bardziej mi się przyda jej wytrzymalość, a środowisko mojej pracy wykracza znacznie poza biuro. Cena więcej niż przystępna już na starcie, a zapewne jeszcze sporo spadnie po premierze. Mam nadzieję, że antena nawigacji nie będzie rozgrzewała tego modelu do czerwoności tak jak w Milestone. Aha i FroYo poproszę:-)

Viewing 5 reply threads
Reply To: Znamy cenę super wytrzymałego modelu Motorola Defy
Your information: