Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 24
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Z informacji Czytelnika Telix.pl wynika, że P4, operator sieci Play, od dziś wprowadził Promocję o nazwie „Stan darmowy w Play”, która umożliwia darmowe rozmowy wewnątrz sieci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      ofc że tak ;D od jutra oficjalnie;)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      yy tzn dziśiaj 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      kod nie dziala! SCIEMA

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Gdzie ci malkontenci wśród Polaczków co tak skakali jak pchły po PLAY-u w ostatnich dnia płacząc za darmowym numerem. 4 miliony staje się faktem…:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      A Ci co maja abo to co ?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Poczekjacie, aż regulaminy będą. Kto wie, jakie zasady ile czasu to będzie trwało etc. ostatnio Play raczej zawodził, zatem spokojnie z otwieraniem szampanów

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Faktycznie, godzinę temu po wpisaniu kodu przychodziła wiadomość, żeby doładować 30 zł i darmowe rozmowy w Play były aktywowane, a teraz – Usługa jest dla Ciebie niedostępna.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      @ marnet -o ciekawe, może mieli jakieś przecie z systemu albo testy robili, i nic z tego nie będzie…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Taka usluga to standard we wszystkich szwedzkich sieciach komorkowych za okeslona kwote miesiecznego doladowania rozmawiamy caly miesiac wewnatrz wlasnej sieci za darmo. Np w sieci TELE2 dostajemy to za doladowanie 100 koron (okolo 40 zl) oraz dodatkowo preferencyjne stawki na rozmowy miedzynarodowe, minusem tej oferty jest oplata za rozpoczecie polaczenia liczona za nawiazane polaczenie a nie za tzw puszczenie sygnalu. Ciekawe czy Play wprowadzi jakas oplate za inicjacje polaczenia w koncu prezesem jest u nich czlowiek ze Skandynawi:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      "ja nic nie wiem" nie oznacza, że promocji nie będzie. Gruszka o wielu rzechacz nie wie co się dzieje w jego sieci 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Gruszka asekuracyjny. Trochę to dziwne, niby od kilku dni ktoś tam korzysta, inni nie mogą nawet dziś uruchomić. Play chyba ma jakieś problemy z platformą

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Wypas rozumiem o 20 bedzie oficjalne info o promocji.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Gruszka nie wie, ale nie zaprzecza, zatem coś się zmieni 🙂

      A Heyah kontratakuje 😉 tzn. stara się 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      I jest już pierwsze działanie na Play24 można zauważyć, że skończył się Program Doładowań.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      to jakiś błąd .. chyba nie opłacało by się na pre-paida dawać połączeń w sieci darmowych, … ale dobra opcja

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      ale to chyba użytkownicy odkryli ten kod, a Play pewnie teraz stara się naprawić ten błąd sieci

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      w takim razie miejmy nadzieje ze za szybko go nie naprawią… 😉

    • sebi997
      Uczestnik
      Liczba postów: 1273

      gdyby informacja okazala sie prawdziwa to bedzie super i niech martwia sie ci co maja abonament mogli by jeszcze wrocic z oferta telefon na deser i byloby idealnie

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Błąd czy nie błąd uważam, że fajnie że teraz można korzystać z darmowych rozmów, chyba niedługo ogłuchne bo od piatku rozmawiam z tymi co mają Playa za darmo, a korzystać trzeba ile się da, zanim się zorientują!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Mnie tez cieszy ta usługa no i wazne ze działa ,a ja moge spokojnie nawijac przez telefon.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      wiadomo już co to za błąd i jak długo potrwa?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Czyli informacja została juz oficjalnie potwierdzona, ja dla pewności radze wam sprawdzić czy na pewno usluga działa w tym celu trzeba zadzwonić pod numer *111*1*3# i pojawia się komunikat Jesteś już w promocji Stan Darmowy w Play, alebo nie jak jescze jej sobie nie aktywowaliście!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      super.tak sie ciesze ze darmowe rozmowy sa w Play !!! walentynki juz niedługo wiec bedzie mozna gadac !

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      a jak minie 30 dni topuzniej juz nie bedzie tego? czy bedzie mozna aktywowac znowu ta usluge kodem i kupic doladowanie za 30 dychy i bedzie? prosze o pomoc

Przeglądanie wątków odpowiedzi 24
Odpowiedz na: Odpowiedź #189773 w Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja)
Twoje informacje:




Anuluj