Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja)
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość9 lutego 2010 o 10:48Liczba postów: 139244Taka usluga to standard we wszystkich szwedzkich sieciach komorkowych za okeslona kwote miesiecznego doladowania rozmawiamy caly miesiac wewnatrz wlasnej sieci za darmo. Np w sieci TELE2 dostajemy to za doladowanie 100 koron (okolo 40 zl) oraz dodatkowo preferencyjne stawki na rozmowy miedzynarodowe, minusem tej oferty jest oplata za rozpoczecie polaczenia liczona za nawiazane polaczenie a nie za tzw puszczenie sygnalu. Ciekawe czy Play wprowadzi jakas oplate za inicjacje polaczenia w koncu prezesem jest u nich czlowiek ze Skandynawi:)
-
Anonimowy
Gość10 lutego 2010 o 15:09Liczba postów: 139244Czyli informacja została juz oficjalnie potwierdzona, ja dla pewności radze wam sprawdzić czy na pewno usluga działa w tym celu trzeba zadzwonić pod numer *111*1*3# i pojawia się komunikat Jesteś już w promocji Stan Darmowy w Play, alebo nie jak jescze jej sobie nie aktywowaliście!
-
AutorWpisy