Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Żart primaaprilisowy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość1 kwietnia 2010 o 16:27Liczba postów: 139233Mam nadzieję, że wybaczycie nam nasze wpadki, które chyba zdarzają się każdemu serwisowi. Nie jest to tłumaczenie, ale mogę obiecać, że robimy wszystko aby serwis był interesujący, a Czytelnicy otrzymywaliby wiarygodne informacje, które przybliżą wam technologię IT. Pozdrawiam Andrzej
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5