Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość23 stycznia 2011 o 20:45Liczba postów: 139202 -
Anonimowy
Gość20 marca 2011 o 11:32Liczba postów: 139202Rozwizal sie problem sam:P wystarczylo wlaczyc w stanie polaczenia z pc suite .. wiec problem polaczenia z telefonem rozwiazany, ale pojawil sie nowy
BRAk MIEJSCA NA DYSKU… pytanie czy na kompie czy na telefonie 🙂
telefon przywrocilem do ustawien fabrycznych … na kompie jest miejsce wiec juz sam nie wiem co sie dzieje 🙂
2177061 🙂
wbrew pogłoskom ktore tu chodza, nie ma zadnych problemow poleczenia z netem itd:) transmisja danych OK wifi jeszcze lepiej 🙂
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7