Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Zabiorą internet piratom
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość27 listopada 2008 o 09:35Liczba postów: 139207ochrona praw autorskich i własności intelektualnej nie powinna odbywać się na poziomie "dostępu do sieci użytkownika" lecz bardziej należy zadbać by gry, filmy, muzyka nie pojawiała się w internecie (karać tych co udostępniają i publikują takie treści w internecie), a nie zakazywać dostępu do internetu. co jak co ale internet powinien być wolny i dostępny dla wszystkich, tak jak powietrze i woda, a jakiekolwiek restrykcje ograniczające do niego dostęp to przejaw chęci sprawowania niepodzielnej władzy i kontrolowania wszystkiego i wszystkich.
-
Anonimowy
Gość27 listopada 2008 o 12:57Liczba postów: 139207
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4