Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Z abnamentu do PLAY FRESH na Kartę już możliwe
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość7 kwietnia 2009 o 12:11Liczba postów: 139060ja jak wszedłem 18marca na swoje konto w minimixie play juz pojawila sie taka opcja;-)jednak jeszcze 2,5 roku..ale co to jest 10pln/mies??za tyle czasu minuta pewnie bedzie za jakies 16-22 grosze do wszystkich,sms kolo5gr.play jest do taniego dzwonienia wiec w to ze stawki za transfer zejdą do poziomu nawet 50gr/1MB raczej sie nie spodziewam
-
Anonimowy
Gość8 kwietnia 2009 o 10:55Liczba postów: 139060
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3