Start Forum Sprzęt Sony Xperia L – problem ze słuchaniem muzyki

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Witam.
      Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczką Xperii L.
      Do tej pory było wszystko dobrze, ale od kilku dni zauważyłam, że nie da się słuchać jednocześnie muzyki i przeglądać czegoś na telefonie, np facebook, czy korzystać z przeglądarki. Muzyka przestaje grać. Kiedy włączam odtwarzacz trzeba daną piosenkę włączać od początku, bo nie zapamiętuje od którego momentu muzyka została przerwana.

      I tu moje pytanie – czy to normalne w tych telefonach? Może to głupie pytanie, no ale różne są telefony, a ja się zresztą niezbyt znam na nich i nie wiem czego się można spodziewać. Jeżeli nie, to jaka może być przyczyna takiego „zachowania” telefonu i najważniejsze, czy takie coś obejmuje gwarancja? Dodam, że od pewnego czasu telefon również lubi się zawiesić oraz sam „cofa”, tzn. ja nie dotykam strzałki, która cofa do poprzedniej czynności, a telefon sam czasem cofnie. Ale głównie skupiam moje pytanie wokół muzyki, chociaż jakby ktoś coś wiedział na ten temat to również proszę o odp. Może to nie jest jakiś ogromny problem(muzyka), z którym się żyć nie da, ale jednak to irytujące, przynajmniej dla mnie.

      Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi, jeżeli ktoś cokolwiek wie na ten temat.

      Pozdrawiam.

Viewing 0 reply threads
Reply To: Xperia L – problem ze słuchaniem muzyki
Your information: