Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Wywiad z nowym prezesem Play

Przeglądanie wątków odpowiedzi 11
  • Autor
    Wpisy
    • rafaik
      Członek
      Liczba postów: 356

      W dzisiejszym wydaniu Gazety Prawnej przeczytać możemy wywiad z Jorgenem Bang-Jensenem prezesem Play. W artykule szef P4 mówi o planach rozbudowy zasięgu, nakładach finansowych, a także o roamingu krajowym z siecią Plus.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      rafaik z wywiadu wynika że takie pokrycie planują w tym roku już a nie w 2010

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      asd -> Dzięki. Poprawione.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      czyli bedzie tak:w abo/mix ceny fonów wzrosną oferta bez zmian,co najwyzej wprowadza pakiety play online w mixie prepaid.zas w pf zabiorą(ograniczą)smsy po doladowaniu,i wprowadza pakiety playonline od jesieni.magiczne 29 zostanie na dluugggiieee lata.beda budowac zasieg szybciej a to sporo kosztuje,wiec to uzasadnienie..

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      no niewiem czy zostanie 29groszy… mogą się pojawić pakiety minut bo… zmieniło się troche USSD "111" oddzielono net od minut więc przygotowują coś. Napewno po pierwsze te duże pakiety do NETu a po drugie podejrzewam że pakiety do wszystkich sieci 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Dlatego uważam żeby najlepiej mieć telefon na kartę. Na dynamicznie zmieniający się rynek, możemy wówczas dynamicznie reagować 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      no nie wiem, chyba jednak koniec bonusów i nierentownych promocji. muszą zacząc myśleć o zarabianiu bo inaczej szybko zbankrutują

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      heh 😉 no tak ale jak klienci odejdą to będzie to samo 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Kolega ma rację. Teraz opłaca się mieć tylko telefon na kartę gdyż można szybciej reagować na zmiany. Zwłaszcza teraz kiedy przejście z numerem do innego opa jest za darmo i powinno trwać tylko jeden dzień.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      rafaik – błąd w tytule : Wywiad z nowym prezesm Play

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Na razie jeszcze muszą przyciągać klientów. 90PLN za przejście to jest w porównaniu z innymi "złota rybka", a co dalej to się zobaczy. Przenoszenie w 24h jednak w końcu zacznie działać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Przypominam , że mogą to robić TYLKO dzięki przymusowym "dotacjom" ok 50 mln potencjalnych klientów pozostałych sieci telekomunikacyjnych w Polsce . Przypominam też , że taka chora sytuacja ma trwać do 2014(?) roku .

Przeglądanie wątków odpowiedzi 11
Odpowiedz na: Wywiad z nowym prezesem Play
Twoje informacje: