Start Forum Rozrywka Sport Wyścigi ze Służewca w komórkach Orange

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od najbliższej niedzieli, 26 kwietnia, na antenie Orange sport info, a także w internecie oraz w telefonach komórkowych Orange będzie można oglądać na żywo transmisje wyścigów konnych z warszawskiego Służewca.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ja się tylko zastanawiam nad jednym DLACZEGO POMARAŃCZA molestuje widzów TV tak potwornie nudnymi i bezsensownymi reklamami swoich produktów jakie tworzy :/ Dziś widziałem NOWĄ reklamę związaną z biletami do Cinema City – poprzednia z rysunkowym ludzikiem jeszcze jakoś wyglądała ale nowa z aktorami prawie doprowadziła mnie do płaczu… BO PEWNIE TERAZ BĘDZIE LECIAŁA CODZIENNIE po kilka razy ;( LUDZIE STYL KTÓRY BYĆ MOZE SPRAWDZA SIĘ NP. W ORANGE UK wcale nie musi być hitem u nas! Idea potrafiła robić fajne filmiki, plus ZAWSZE ( szczególnie simplus )robił hity, era dawała radę, z Playem różnie bywało ale ogólnie jest fajnie! Ale Pomarańcza… ojjjj

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      dlaczego zaraz molestuje? Jak nie chcesz, to nie musisz oglądać, zawsze możesz przecież zmienić kanał…zresztą widziałem tę reklamę i nie wiem co Cię w niej tak zdenerwowało, że aż musisz używać bolda…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      zdenerwowało mnie to że na 1 blok reklamowy przypadają co najmniej 2 DŁUGIE NUDNE reklamy! które powtarzają się w kółko i w kółko aż do znudzenia! wciskanie w kółko tego samego na każdym kanale nazywam molestowaniem 🙂

Viewing 3 reply threads
Reply To: Wyścigi ze Służewca w komórkach Orange
Your information: