Bankomat 24/Euronet oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje konkurs „e-Paysame Plusy” we współpracy z operatorem sieci Plus– firmą Polkomtel, oraz punktami sprzedaży detalicznej doładowań.
fajnie, jutro mi czas ważności konta w simplusie kończy to sobie pójdę do euronetu i załaduje za 50 zł na przedłużenie tańszych numerów. a hasło, pewnie coś sie wymyśli; "doładowanie simplusa jest najkorzystniejsze w e-pay’u bo wtedy mam super długie rozmowy z ukochaną i mogę się czuć jak w raju" 😀