Start Forum Sprzęt PDA Właściciele tabletów zapłacą podatek?

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeszcze nie w Polsce. Od stycznia 2011 roku we Francji zostanie wprowadzony podatek za tablety. Projekt ustawy przewiduje podatek w wysokości 12 euro na każdy tablet. Pieniądze mają trafić do właścicieli praw autorskich w ramach rekompensaty za straty spowodowane piractwem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      a mi się dziwią , ze głosowałem przeciwko wejściu Polski do unii, proste banany, ślimak jako ryba, co jeszcze? teraz podatek za tablety, co dalej droga Europo, droga to dobre słowo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      w sumie to trochę dziwne, bo teoretycznie kupno tabletu nie oznacza automatycznie korzystanie z internetu, fakt można przecież wziąć go razem z netem mobilnym (w PL też, choćby w Orange, czy Erze jest taka opcja), ale przecież to nie jest konieczność….ogólnie mało to logiczne, chyba że nie do końca rozumiem.

    • rcicho
      Participant
      Liczba postów: 160

      Francuskie pieski kompletnie na łeb upadły. Tablet z Windowsem jest komputerem a z Androidem już nie. Ciekawe kto i jaką łapówę za to wziął?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      to rozumiem, ze place 12 EUR i mogę kopiowac ksiazki do woli? Jesli nie mogę, to nie place tych 12 EUR i nie kopiuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      komputer – urządzenie elektroniczne służące do przetwarzania wszelkich informacji, które da się zapisać w formie ciągu cyfr albo sygnału ciągłego. (wiki) nie ma tu zadnej mowy o jakimkolwiek systemie operacyjnym. komputer bez OS’a to dalej komputer (tylko bezuzyteczny), wiec czy w tablecie zainstalowany jest windows czy android nie ma zadnego znaczenia, bo nadal jest to tablet, a nie komputer. ktos faktycznie musial wziac w lape za to

Viewing 5 reply threads
Reply To: Właściciele tabletów zapłacą podatek?
Your information: