Start › Forum › Sprzęt › Sieci komputerowe › Wiosenne obniżki w Netgear
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość3 kwietnia 2010 o 10:20Liczba postów: 139232Czy tylko ja mam wrażenie, że ceny routerów Netgeara nie były zbyt wygórowane w porównaniu z Linksysem, Asusem, itd? W każdym razie fajnie, że jeszcze zjadą na domowych produktach, bo wymienione modele są chyba najczęściej kupowane. Sam zastanawiam się nad wymianą starego i wieszającego się routera D-link di524 na Netgeara WNR2000. Czy wiadomo PLN można oszczędzić?
-
-
Anonimowy
Gość11 kwietnia 2010 o 16:55Liczba postów: 139232 -
Anonimowy
Gość11 kwietnia 2010 o 21:47Liczba postów: 139232 -
@skatman dlatego pisałem o WNR 2000 :). Podobno ten router ma szybki procesor i dużo ramu przez co nie ma problemów z wydajnością przy dużej ilości pakietów. Tak twierdzą spece z forum trzepak. Jak porównywać ten model z WNR 1000 to podstawową różnicą jest szybkość połączenia- WNR 1000 ma 150Mb/s a WNR 2000 300Mb/s. Czy są już sklepy gdzie ceny poszły w dół?
-
Anonimowy
Gość16 kwietnia 2010 o 09:53Liczba postów: 139232 -
Anonimowy
Gość18 kwietnia 2010 o 21:12Liczba postów: 139232Kurs dolara raczej nie ma na to wplywu, bo od dawna jest w miare stabilny, a zlotowka sie umacnia. Jest tak jak mowia osoby powyzej, ze sklepy musza wyprzedac najpierw sprzet zakupiony po wyzeszej cenie, zeby nie bylo strat. A jak ktos sie niecierpliwi to moze zadzwonic do ktoregos z dystrybutorow netgeara, np do Vobisu. TO jest chyba najwiekszy sprzedawca ich sprzetu.
-
Anonimowy
Gość21 kwietnia 2010 o 22:20Liczba postów: 139232
-
-
AutorWpisy