Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wielkie Korzyściobranie w Plusie
Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość1 czerwca 2009 o 10:20Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość7 czerwca 2009 o 01:06Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość17 czerwca 2009 o 09:53Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość18 czerwca 2009 o 08:07Liczba postów: 139208jestem w plusie od 10 lat wciagnałem tam całą rodzinę razem 4 abonamenty i nic zadnych ciekawych ofert nie dostałem kiedy przedłużaem umowe tak jak byłbym pierwszym lepszym klientem z ulicy. Wogole nie szanują kilientów ktrórzy są z nimi juz tyle lat. Teraz niedługo konczą mi się 2 umowy z plusem i przechodzę do innej sieci.
-
Anonimowy
Gość31 lipca 2009 o 12:00Liczba postów: 139208dostałem 15 minut na lipiec i sierpien .. sęk w tym ze te minuty dopiero zchodza po wykorzystaniu wszystkich a mam sporo do sieci plus i TPSA wiec jak dzwonie na Ere to minuty z korzysciobrania leza a mi rosnie rachunek .. nieżle co niee? wkurzyc sie mozna a ma u nich 2 mnumery z internetem włacznie . .
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 14