Jesteś tutaj:---Wakacyjny weekend w górach – gdzie?
Wakacyjny weekend w górach – gdzie?2017-07-07T08:29:16+02:00

Start Forum Inne Hydepark Wakacyjny weekend w górach – gdzie?

Tagged: ,

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      W górach bywam rzadko więc nie jestem ekspertem od tych regionów. W związku z tym chciałem zapytać, gdzie polecacie pojechać aby pochodzić po szlakach i aby nie natknąć się na zbyt wielkie tłumy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Zaproponuję trzy kierunki.

      1. Zakopane – wiadomo stolica polskich Tatr. W zasadzie nie ma potrzeby zachęcania, każdy zna.
      2. Podbeskidzie – dla tych którzy lubią bardziej kameralne klimaty. Bez masowego ruchu turystycznego, ale z dobrą bazą noclegową. Tutaj wpis na blogu co można tam zwiedzić: http://hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-bielsku-bialej-czyli-perly-podbeskidzia/
      3. Góry Stołowe i góry Sowie. Niezliczona ilość tras. To też jest interesujący kierunek.

    • klepsydra
      Participant
      Liczba postów: 3

      Jestem tego samego zdania.

    • Magda Magda
      Participant
      Liczba postów: 5

      polecam Zakopane i Tatry

    • Alfred
      Participant
      Liczba postów: 4

      Zakopane zawsze warte polecenia. To chyba umowna stolica gór. Nie ma lepszego miejsca niż Krupówki 🙂

    • Parsival
      Participant
      Liczba postów: 6

      Polecam Szczawnicę. Szczególnie na cieplejsze weekendy, żeby nie tylko pochodzić, ale tez pojeździć rowerem.

    • kotprezesa
      Participant
      Liczba postów: 8

      Ja polecam Sudety w okolicach Kłodzka. Są na prawdę urokliwe, a nie jest to tak komercyjne miejsce jak np. Tatry i Zakopane. Wielbicielom ciszy i spokoju na pewno się spodoba.

    • wiecma
      Participant
      Liczba postów: 3

      Ja polecam bardzo wakacje w Szczawnicy. To miejsce wygląda jak by czas się tam zatrzymał : ) naprawdę super. JA w dodatku mam wielki sentyment, bo byłam tam dwa razy jako mała dziewczynka. To były piękne chwile.

    • estede
      Participant
      Liczba postów: 3

      Polecam Bieszczady. Akurat konkretnego schroniska nie polecę, bo moje ulubione się zamknęło, ale góry za to piękne.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wakacyjny weekend w górach – gdzie?
Your information:




https://linebet-bangladesh.com/en/mobile