Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Wakacyjny konkurs fotograficzny pierwsze rozstrzygnięcia

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 6 lipca zarejestrowani czytelnicy serwisu: Telix.pl mogą brać udział w konkursie FOTO na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Fundatorem nawigacji satelitarnej Mio Moov 200 jest firma Komputronik. Dziś kolejne nominacje.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Krzyssiekk
      Member
      Liczba postów: 4

      ekdar – gratulacje !!! 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Dzieki Krzysiek 🙂 mialem juz napisac: trzeci konkurs i trzeci final… A tu jednak nie… Chociaz nie rozumiem dlaczego? Hmm…

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Tym razem jak obiecywaliśmy będziemy bardziej zwracać uwagę na komentarze nasze odczucia, oceny będą uzupełnieniem. Jest to sutek maili do redakcji o nabijanie punktacji.Mamy nadzieję, że w ten sposób bardziej zachęcimy do sprawiedliwszego oceniana. Mniej będzie zaskakujących jedynek lub 10. Zdjęcie jacobs37 było w czołówce, a do tego zdaniem redakcyjnych koleżanek, jawiło się jako bardzo romantyczne i najbardziej zachęcające do spędzenia tam wakacyjnych wieczorów. ekdar jeszcze nic straconego do końca konkursu dużo czasu. Kolejne nominacje za tydzień. Pozdrawiam Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Na pewno jeszcze sprobuje… 🙂 Ale ta zmiana miala wzmocnic role czytelnikow a praktycznie dala redakcji nieograniczone mozliwosci w wyborze zdjec 🙂 pozdrawiam… i redakcyjne kolezanki tez 😀

    • jacobs37
      Member
      Liczba postów: 1

      Dzięki za nominację i miły komentarz 😉

      Mogę dalej brać udział w konkursie i wstawiać kolejne zdjęcia czy tylko jedno zdjęcie może być nominowane do finału ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wg tego co pisano wcześniej możesz wstawić nie ograniczoną ilość zdjęć – co zwiększy twoje szanse jeśli pozostałem będą też tak wysoko ocenione:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Spoko konkursik …no i nagroda! Sam mam moova 200 i

      jestem z niego naprawde zadowolony!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajnie ,ze własnie w takim konkursie wreszcie rozdaja super nawigacje. Ludziki ,którzy wygraja beda napewno bardzo zadowoleni.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wakacyjny konkurs fotograficzny pierwsze rozstrzygnięcia
Your information: