Start Forum Sprzęt PDA W Polsce sprzedanych zostało 1 mln smartfonów

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Polacy na potęgę kupują zaawansowane telefony komórkowe, ich sprzedaż wzrosła w ub. roku aż o 60 proc. Zdaniem analityków to jedna z nielicznych nisz, w której obroty będą rosły także w tym roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ja bym jednak radził zastanowić się przed kupnem smartfonu osobom, które telefonu przeważnie potrzebują do dzwonienia. Ja niestety skusiłem się na Samsunga Omnię i nie jestem zadowolony z tego telefonu. Problem mam przed wszystkim z baterią, która nie wiadomo kiedy i jak szybko potrafi się rozładować (o czym telefon nie informuje nawet sygnałem dźwiękowym… no ale to jest smartfon, więc zainstalowałem program Batti, który wydaje sygnał dźwiękowy ale tylko w momencie, gdy telefon odtwarza inne dźwięki, np. smsa…). A obsługa dotykowego ekranu bez rysika (na którego w Omni zabrakło miejsca…) nie należy do najwygodniejszych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Z artykułu w Rzeczpospolitej wynika, że w Polsce sprzedano podobną ilość telefonów Omnia co iPhone. Sprzedaż iPhone w Polsce szacowana jest na 90 – 100 tys. sztuk, Omnia przekroczyła 80 tys. Jak widać gadżet Apple nie zawojował polskiego rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Wiadomo że sprzedaż rośnie bo coraz to wiecej nowości wchodzi na nasz rynek. Mnie ostatnio zainteresował np ten smatrfon. Oczywiste jest to ze jak firma wraca do ans po pewnej przerwie to nie będą mieć początkowo takiego rozgłosu ale chyba to ze mają tak solidne produkty zrobi swoje.

Viewing 3 reply threads
Reply To: W Polsce sprzedanych zostało 1 mln smartfonów
Your information: