Start Forum Inne Hydepark Very lonely

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Anonimowy
      Nieaktywne
      Liczba postów: 2

      Anyone here knows how to deal with the feeling of loneliness and sadness? I haven’t had a girlfriend for a very long time, so I guess I need to find one, but I don’t know how.

    • Anonimowy
      Nieaktywne
      Liczba postów: 2

      Forgot to mention: I’m lesbian.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Very lonely
Twoje informacje: