Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni VECTRA wprowadza telewizję cyfrową do kolejnych miast

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      VECTRA wprowadza dostęp do najciekawszych kanałów telewizji cyfrowej dla mieszkańców Wejherowa i Siedlec. Od lutego 2009 swoim abonentom VECTRA proponuje unikalną na rynku, bardzo korzystną formułę przejścia na telewizję cyfrową.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Czym różni się pakiet platynowy w Wejherowie i w Siedlcach (oprócz ceny oczywiście). W Siedlcach jest jakaś trudność w dostarczaniu sygnału, czy może brak konkurencji? Moja kablówka niedawno została przejęta przez Vectrę. Oczywiście nastąpiły zmiany … abonamentu. Jeszcze czekam, chociaż życzą sobie już więcej niż satelitarne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Mieszkam w Siedlcach. Też się dziwię, że jest tak spora różnica w cenie. W sumie pakietów są jak te oficjalne podane na stronie Vectry. Nie wiem jak w Wejherowie, ale w moim mieście to jedyna kablówka. Lata temu Vectra przejęła sieć Catel.

      Muszę jednak przyznać, że na jakość nie ma co narzekać. Mam w Vectrze pakiet tv złoty i Internet 1Mb/s, w sumie 88 zł przez 2 lata. Nie jest to dużo ani mało szczególnie, że jakość jest bardzo dobra. W porównaniu Vectry z Neostradą muszę stwierdzić, że Neo jest bardzo awaryjna. Pewnie w domu zamówimy ten darmowy dekoder cyfrowy, a pewnie przy okazji przeniesiemy numer z TP bo od niedawna można także założyć telefon w Vectrze.

    • biotyt
      Member
      Liczba postów: 40

      Przynieśli mi dzisiaj rano dekoder cyfrowy z Vectry. Nie spodziewałem się bo nie zamawiałem. Z tego co wiem to ludzie sami chętnie w punkcie odbierają, ale jest chyba tak duże zainteresowanie, że Vectra u mnie w mieście wygoniła techników i chodzą z torbą dekoderów do klientów i pytają się czy mogą zainstalować. Zgodziłem się, jedyny koszt to 9,91zł aktywacji. Chcieli instalować sami, ale śpieszyłem się do wyjścia więc zaznaczyłem, że już sobie sam zainstaluję. Właśnie podłączyłem dekoder i powiem, że jakość obrazu i dźwięku świetna. Niektórzy narzekają na Vectrę w innych miastach, w Siedlcach na prawdę mają bardzo dobrą jakość usług i obsługę. Nawet jak tylko zwiększyłem kilka miesięcy temu pakiet tv ze srebrnego na złoty i szybszy internet na wyższy to niespodziewanie przyszedł technik by ustawić programy w telewizorze i sprawdzić czy są wszystkie, sprawdził też prędkość Internetu! To się nazywa obsługa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Świdwin miasteczko w Zachodniopomorskim mamy sieć kablową VECTRA i co płacimy rachunki za coś czego nie mamy .Pani w burze robi miny i od miesiąca tłumaczy naprawom łączy a rachunki płać ,moim zdaniem firma KANT!!!

Viewing 4 reply threads
Reply To: VECTRA wprowadza telewizję cyfrową do kolejnych miast
Your information: