Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria V3 legalnie (?) ostrzega przed radarami

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polski rynek wchodzą nowe, całkowicie urządzenia ostrzegające przed radarami. Firma Inforad, we współpracy z firmą TX Eastern Europe wprowadza swój produkt do ostrzegania przed radarami – V3.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dziękuję bardzo mi wystarcza CB i nawigacja z wgranymi fotoradarami i suszarkami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dokladnie to samo robi aplikacja SpeedAlarm.pl. Jej przewaga to dzialanie na dowolnym telefonie (nie trzeba miec osobnej karty sim z aktywna usluga danych) oraz brak koniecznosci wydawania pieniedzy jesli ma sie juz GPS na pokladzie telefonu. Nawet jesli go tam nie ma to zakup najtanszego odbiornika GPS na Bluetooth jest z pewnoscia duuuuzo tanszy niz zakup tego cuda. Warto wspomniec o tym, ze sila tego rodzaju urzadzen zalezy od jakosc bazy, czyli powszechnosci stosowania. Tutaj tez urzadzenie sprzetowe polegnie niechybnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A ja myślałem że to odświeżacz do auta tak wygląda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mi się tez kojarzy z odświeżaczem, przynajmniej dopóki nie zacznie błyskać diodkami, bo wtedy wygląda jak miniaturowe UFO 🙂

      Tu cokolwiek więcej o tym urządzonku.

      http://smartnav.pl/inforad-v3-co-zawiera-zesta
      w-aktualizacja-bazy-danych-radarow

Viewing 4 reply threads
Reply To: V3 legalnie (?) ostrzega przed radarami
Your information: