Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      – Nie możemy dopuścić do wykluczenia jakichkolwiek regionów spod gospodarki cyfrowej.(…) Mamy potrzebę upowszechnienia Internetu w Polsce – powiedziała Podsekretarz Stanu Magdalena Gaj podczas konferencji „Ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Potrzeba czy konieczność?”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139047

      no narescie, jakies konkrety!!! moze wrescie bedziemy spoleczenstwem informacyjnym?! bo jak narazie jestesmy "troche" do tylu :/ ciezy mi sa pracy rownie w naszym "cudownym ustawodawce", z tego co sie orientuje to neostrada mocno inwestuje w swoja infrastrukture!

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych
Twoje informacje: