– Nie możemy dopuścić do wykluczenia jakichkolwiek regionów spod gospodarki cyfrowej.(…) Mamy potrzebę upowszechnienia Internetu w Polsce – powiedziała Podsekretarz Stanu Magdalena Gaj podczas konferencji „Ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Potrzeba czy konieczność?”.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: