Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe UPC ma już ponad 200 tys. klientów DTV, wkrótve VOD

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Obecnie z usługi Telewizji Cyfrowej UPC (DTV) korzysta już ponad 200 000 abonentów. W grudniu br. platforma zostanie wzbogacona o usługę UPC NA ŻĄDANIE (VOD). Operator ma już 437 800 klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz 168 600 klientów usługi telefonicznej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139075

      a ja jestem ciekawy jak to wygląda od strony Tp która też oferuje przecież VOD razem z neostradą…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139075

      "UPC … umożliwiło swoim abonentom nagrywanie dwóch programów jednocześnie, podczas oglądania trzeciego." Albo ja mam jakiś stary dekoder albo można nagrywać tylko jeden program oglądając drugi albo nagrywać dwa programy (idące w tym samym czasie) ale wtedy dekoder musi być wyłączony

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139075

      Dokładnie. Przy nagrywaniu dwóch programów naraz dekoder musi być wyłączony. Ratunkiem jest wtedy tv analogowa, ale niestety nie posiada ona opłacanego przez abo C+, czy innych płatnych kanałów.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: UPC ma już ponad 200 tys. klientów DTV, wkrótve VOD
Twoje informacje: