Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja UOKiK nałożył 8,73 mln zł kary na Erę

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Notebook z modemem za 1 zł, Najszybszy internet w komórce. Bez limitu; Telefonia cyfrowa za 1 zł przez 2 miesiące – m.in. takimi hasłami Aster, Vobis oraz operator sieci Era kusiły konsumentów. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznała, że spółki wprowadziły konsumentów w błąd.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      I bardzo dobrze, że ukarali. Tylko sposób ukarania słaby – w efekcie i tak zapłacimy za to my. Podniosą ceny usług i telefonów żeby sie odkuć. A gdyby tak ukarać personalnie osoby odpowiedzialne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Nie pamiętam dobrze tych reklam, ale ja zawsze wczytuję się w zasady promocji. Wiadomo, że na banerze czy w 5 sekundowym spocie nawet jakby chcieli to wszystkiego nie dadzą rady powiedzieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      No szczególnie dobrze, pamiętam ten internet za 5zł.

      Tyle tego reklam było w zeszłe lato (2008), więc nawet chciałem zmienić sobie na erę i jakie było moje zdziwienie jak się okazało, ze reklama nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Widac teraz jak na dloni przejrzystosc promocji w sieci Era.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Jakby byli tak skrupulatni, to każdy op by pewnie dostał jakąś karę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      wogóle wolne zarty z tym pakietem 5MB za 5pln czy nawet 15pln za 50MB..tak:najszybszy,najlepszy i wogóle naj ;-))niech dadzą pakiet 100MB za10pln w takcie co 50kB i starczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Abonament płacą tylko najbiedniejsi abonenci.

      Kogo stać na modem albo telefon np;Nokia5800(HSDPA)

      to korzysta z pri-paida.( np Plaj )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      a hasło Play "mamy wszystkie telefony"? Przecież wtedy to nawet iPhone’a nie posiadali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Karac i jeszcze raz karac! nie znosze klamliwej reklamy. Era do tej pory byla dosc rzetelna, ale widac spece od reklamy wiedza swoje! a tak sie zraza klientow do swojej sieci….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Red Bull dodaję skrzydeł? Każda koszula wyprana w Vizirze będzie śnieżnobiała? Zawsze samochód będzie miał minimalne spalanie? Nie można przesadzać, reklama ma zaciekawić, a rolą konsumenta jest sprawdzenie detali oferty i świadomy wybór

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Dobrze , ja wstręnym żłobom 10 lat płaciłem abonament, bardzo dobrze ukarac ich !!!!!!!!!!!!!!!

      Odszedłem od tych baranów do gaduair, super !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Trudno darmo aby w krótkim przekazie wszystko przekazać. I tak duży plus dla operatora że dawał możliwość zerwania zobowiązania bez ponoszenia żadnych kosztów itp. Inni tego nie robią. Więc to też powinno zostać wzięte pod uwagę. Kara sama w sobie jest znacznie przesadzona. Inni operatorzy do dziś robią dziwne reklamy i nazwy różnych ofert z drugiej strony nie dając takiej możliwości jak Era. Np Play też stosuje trik że swobodny internet który swobody nie jest bo ograniczony limitem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      krzyczycie żeby ukarać, ale właściwie za co, skoro nie było skarg? Ludzie, zastanówcie się trochę…

Viewing 13 reply threads
Reply To: UOKiK nałożył 8,73 mln zł kary na Erę
Your information: