Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS ULTRA SLIM do nawigacji samochodowej

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W lipcu Firma Smart Elektronik wprowadza na rynek serię nowych urządzeń GPS pod nazwą Ultra Slim. Cechami charakterystycznymi tych nawigatorów są: bardzo małe wymiary, całkowicie płaski ekran ale także najwyższe parametry systemu nawigacyjnego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      W dobie komórek z GPS, kupowanie dużego urządzenia, które wytrzymuje zaledwie trzy godziny, jest pozbawione sensu. W dodatku te stare mapy i prowadzenie prosto przez korki… Ale, przepraszam, są przecież te niesamowicie ważne trójwymiarowe cztery budynki w dwóch dużych miastach…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Komórki z GPSem to wcale nie takie cudo. Używałem już kilku urządzeń właśnie z GPSem i powiem szczerze – nigdy więcej. Żeby potem nagle w centrum Bydgoszczy, na skrzyżowaniu nagle ktoś dzwonił, nawigacja się minimalizuje a ja na środku skrzyżowania muszę grzebać, żeby wiedzieć jak pojechać. Trochę to bezsensowne – no chyba, że włączać FlightMode i być off line podczas kilkugodzinnej jazdy samochodem. Nawigacja w komórce jest dobra, gdy chcemy pieszo dojść do jakiegoś budynku (jak to miałem okazję robić na Świętym Marcinie w Poznaniu) – wbijam i mnie prowadzi. Ale nie do samochodu. Obecnie używam HTC Diamonda i pomimo rozdzielczości 640x480px przekątna jest tak mała, że zamierzam kupić coś 4,3 bądź 4,7 cali. Dla wygody. A w aucie przecież i tak urządzenie non stop jest podłączone do ładowarki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja chyba nie zamieniłbym mojej nawigacji Mio na inna. Nawet taka slim, tym bardziej ze moja jest podobnej grubosci.

Viewing 3 reply threads
Reply To: ULTRA SLIM do nawigacji samochodowej
Your information: