Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Tylko SIM -dwa razy więcej minut do wszystkich

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Do 15 lutego w taryfach Orange abonament i Orange mix można skorzystać z promocji Tylko SIM, w której klienci kupujący nową aktywację bez telefonu dostają o 100 proc. więcej minut do wszystkich sieci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      najlepsza jak narazie oferta

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Ale tego że na 12 miesięcy umowa to tylko 6 miesięcy 100% więcej w ramach abonamentu nie napisali ŻENADA ALE mI TO OFERTA Mobilking dalej bije wszystkich na łeb

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #167426 w Tylko SIM -dwa razy więcej minut do wszystkich
Twoje informacje:




Anuluj