Do 15 lutego w taryfach Orange abonament i Orange mix można skorzystać z promocji Tylko SIM, w której klienci kupujący nową aktywację bez telefonu dostają o 100 proc. więcej minut do wszystkich sieci.
Ale tego że na 12 miesięcy umowa to tylko 6 miesięcy 100% więcej w ramach abonamentu nie napisali ŻENADA ALE mI TO OFERTA Mobilking dalej bije wszystkich na łeb