Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › TurboDymoMan tym razem zawstydził pędzel (video)
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość22 września 2009 o 20:27Liczba postów: 138942Operatorzy nadużywają w ostatnim czasie słowa "zawsze" "na zawsze" mowa o 36,6 i Erze. Przy stawce 60gr za minutę ofertą 50% wiecej nie była głupia dla operatora (dla użytkowniak i tak taniej wyjdzie pf) a tu sie nagle okazuje ze to jest promocja do konca wrzesnia hah. Tyle zachodu, tyle reklam zeby dac ludziom promo ktore jest wazne miesiac. Jaki zal!
ps. jedyne zmiłuj dla 36,6 bedzie jesli od 1pazdziernika za minute bedzie mniej niz 29gr.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9