Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Trzynaste urodziny sieci Era – specjalne oferty od 1 września

Przeglądanie wątków odpowiedzi 24
  • Autor
    Wpisy
    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Od 1 września w ofercie Ery pojawią się nowe pakiety internetowe o wielkości do 16 GB oraz urodzinowe prezenty z dodatkowymi usługami.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • adi84
      Członek
      Liczba postów: 34

      Czy coś wiadomo czy te minuty dodatkowe to na cały czas umowy czy tylko na jakiś okres?

      I od kiedy ta oferta będzie dostepna czy od 1 września czy może wcześniej?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      tak sobie czytam i kurcze… jakoś chyba całkiem całkiem ta oferta wygląda 🙂 fakt że minuty nie do PLAY ale to już normalka więc mnie to niedziwi 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Minuty na cały czas trwania umowy. i w ten sposób witamy najlepszą ofertę na rynku abo – nikt inny nie daję tylu darmowych minut.brawo!!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      To prawda, jeżeli już dadzą to tylko na jakiś okres tutaj na cały czas i to jest dobre, trochę opcji do wyboru. Oferta wygląda fajnie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      "…Taryf Nowa Era oraz jeden z czterech pakietów danych: 300 MB, 1,5 GB, 4 GB lub 16 GB za odpowiednio 19, 39, 59 lub 129 złotych.."

      — Komu pytam się komu robia sieczkę z MÓZGU ? GDZIE W TABELI JEST 19 ZŁ Sie pytam kościelnego sie:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      @ era&orange – czytaj ze zrozumieniem, pakiet za 19 pln jest doliczany do abo, a ceny podane są już po doliczeniu. dlatego ta różnica. ale najlepiej wypada oferta "głosowa" – żaden inny operator nie daję tylu minu w abo

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Ktos zaczyna myslec, krok w dobrą strone, a juz myslalem, ze bedziemy masowo odchodzic od naszego ukochanego operatora…!A co ten biedny Play zawinil?chyba lepiej, ze gdzies dzwonimy, niz nie mielibysmy dzwonic wcale?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Jednak zadalem sobie trud i po przeliczeniu tych cen znow jestesmy zrobieni w balona- nie dajcie sie zwiesc pakietami! minuta dalej kosztuje od 23-28gr juz z dodatkowymi pakietami, np do wszystkich! haha!jednak bedziemy opuszczac operatora bez zalu, nie przedluzajac umowy – jak to milo przeniesc numer do konkurencji na lepsze warunki!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Lepsze warunki O_O .

      OK- a teraz pokaż mi te lepsze warunki…

      Proponuje zamiast latac po necie, zająć się zapoznaniem z ofertami i regulaminami – drogi pracowniku playa.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Na dzień dzisiejszy Era dała najlepszą ofertę i naprawdę z dużą paką minut. Można nawet wybrać pakiet internetu co jest supr sprawą dla osób posiadających odpowiedni telefon i taką potrzebę. I to wszystko na dzień dobry.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      jak dla mnie super, dobrze wypalili z tą ofertą.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      No jak na razie trudno przebic Fresha czy Mbank. Pokazcie mi, gdzie daja 100smsów dziennie gratis, rozmowy po 29gr bez zobowiązań lub po 19gr! i to bez podpisywania krepującej umowy na 2 lata!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      E r a to zło ..eje już mnie raz nabrali w taryfie nowy pakiet biznes,po parunastu dniach zabrali usługę doładuj z abonamentu a miało być tak pięknie.Straciłem zaufanie do tej firmy,po skończonych umowach bedzie witaj PLAY FRESZ

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      @ christine – akurat dzięki tym podwójnym minutom, cena 1 w ramach abo jest niższa niż w Freshu 🙂 do tego tanio można kupić telefon

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      napiszcie coś więcej na temat abonentów przedłużających umowę.może jakaś tabela, zestawienie minut, coś czym era ewentualnie chce zatrzymać swoich obecnych abonentów.w tej chwili jest tak, że nowy abonent płaci za telefon 1zł.,a abonent podpisujący aneks w tym samym abonamencie płaci za ten sam telefon np.149zł.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Niezła oferta, zwłaszcza te prezenty w postaci wyboru jednej z usług. Sieć rodzinna wygląda chyba najbardziej ciekawie, bo obejmuje też numery z TT, czyli prepaidów. Jest w czym wybierać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Trzeba przyznać że ofertę przedstawili naprawdę niezłą. Jest w czym przebierać. Te pakiety i bonusy są dobre bo na cały okres a nie tylko na jakiś okres.

    • zypolek
      Członek
      Liczba postów: 205

      Era się stara w tym roku. Ja osobiście korzystam z telefonu na kartę i warunki mam ok – 29 gr za minutę w HOT. W abonamencie telefony ma moja siostra i mama, dobrze, że będą mogły skorzystać z gratisów. Z internetu nie korzystają, ale za to ja sam chętnie pokorzystam 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      A jakie ceny telefonów przy jakich abonamentach??

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Z tą siecią rodzinną i pre-paidami to trzeba uważać! Warunkiem korzystania z członkostwa w sieci rodzinnej jest utrzymanie aktywnych rozmów wychodzących. O ile dobrze rozumiem, oznacza to ładowanie przynajmniej 25 zł miesięcznie (takie doładowanie przedłuża o 1 miesiąc). Myślę raczej o abonamencie za 15 zł (30minut + 30 prezencie, ale bez telefonu, bo już mam). Nie ma tu problemu z aktywnością rozmów wychodzących …

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      bo tak to już jest z tą erą

      starzy klienci już są i nie ma sobie co nimi głowy zawracać.

      dla nowych to i owszem minuta rozmowy za 29 gr. a ty stary? płać dalej 59 gr bo chcesz zachować numer, albo zmień numer, albo jeszcze lepiej sieć

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Z bonusów jakie daje sieć rodzinna można korzystać w Tak Taku nawet przy zerowym stanie konta. Na dodatek terminy ważności się sumują, więc rozwiązanie jest bardzo dobre.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Sieć rodzinna to rzeczywiście bardzo fajny sposób na uzupełnienie Tak Tak Hot.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      niech lepiej obniżą ceny telefonów a nie naciągaja na większa kase bo mi juz codziennie dzwonia dziwki i cos próbuja wcisnąć !!!

Przeglądanie wątków odpowiedzi 24
Odpowiedz na: Odpowiedź #180604 w Trzynaste urodziny sieci Era – specjalne oferty od 1 września
Twoje informacje:




Anuluj