Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Trzynaste urodziny sieci Era – specjalne oferty od 1 września
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 17:29Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 17:48Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 18:31Liczba postów: 139207Jednak zadalem sobie trud i po przeliczeniu tych cen znow jestesmy zrobieni w balona- nie dajcie sie zwiesc pakietami! minuta dalej kosztuje od 23-28gr juz z dodatkowymi pakietami, np do wszystkich! haha!jednak bedziemy opuszczac operatora bez zalu, nie przedluzajac umowy – jak to milo przeniesc numer do konkurencji na lepsze warunki!
-
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 19:33Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 07:44Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 12:55Liczba postów: 139207napiszcie coś więcej na temat abonentów przedłużających umowę.może jakaś tabela, zestawienie minut, coś czym era ewentualnie chce zatrzymać swoich obecnych abonentów.w tej chwili jest tak, że nowy abonent płaci za telefon 1zł.,a abonent podpisujący aneks w tym samym abonamencie płaci za ten sam telefon np.149zł.
-
-
Anonimowy
Gość2 września 2009 o 13:02Liczba postów: 139207Z tą siecią rodzinną i pre-paidami to trzeba uważać! Warunkiem korzystania z członkostwa w sieci rodzinnej jest utrzymanie aktywnych rozmów wychodzących. O ile dobrze rozumiem, oznacza to ładowanie przynajmniej 25 zł miesięcznie (takie doładowanie przedłuża o 1 miesiąc). Myślę raczej o abonamencie za 15 zł (30minut + 30 prezencie, ale bez telefonu, bo już mam). Nie ma tu problemu z aktywnością rozmów wychodzących …
-
Anonimowy
Gość2 września 2009 o 14:04Liczba postów: 139207
-
AutorWpisy