Start Forum Sprzęt LG Trójwymiarowy interfejs użytkownika S-Class (video)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Na Mobile World Congress 2009 miała miejsce premiera nowego interfejsu użytkownika pod nazwą S-Class — zastosowanego po raz pierwszy we flagowym telefonie multimedialnym LG ARENA. Firma planuje wprowadzić w bieżącym roku kilka zaawansowanych modeli, w tym telefony z zaawansowanymi aparatami fotograficznymi oraz inteligentne telefony typu smartfon charakteryzujące się większą łatwością obsługi i ciekawym designem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Pipix
      Członek
      Liczba postów: 12

      Bardzo ładne telefony zaćżełao produkować LG zarówno PRADA jak I Arena są warte zakupu, ale czy każdego na takie modele będzie stać?

    • Fawu
      Uczestnik
      Liczba postów: 226

      KC 910 popsuł mi się po 8 dniach użytkowania, trudno mi będzie znowu zaufać tej firmie 🙁

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Mój zepsuł się po 2 dniach, ale po naprawie chodzi

      koncertowo, nie mam powodów do narzekania.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      hmm… Interfejs S-Class … nie mogę się doczekać aż będzie można się tym pobawić

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      ja go już widziałem na żywo i jest świetny

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Trójwymiarowy interfejs użytkownika S-Class (video)
Twoje informacje: