Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny TP testuje super szybką neostradę 40 Mb/s

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Klienci Telekomunikacji
      Polskiej będą mogli testowo korzystać z internetu o prędkości 40
      Mb/s w technologii VDSL2. Dzięki testom TP
      zbada stabilność usługi i zadowolenie użytkowników. Pozytywne wyniki
      pozwolą na wprowadzenie w 2011 roku super szybkiej neostrady do oferty
      komercyjnej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140010

      40mb/s nieźle. Mam nadzieje tylko, że jak to już wejdzie do komercyjnej oferty, to zaproponują również wszystkim możliwość przetestowania usługi. Jak to jest obecnie dostępne przykładowo, przy pakietach telewizyjnych: 3 miesiące na próbę. Bo to jest całkiem wygodna opcja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140010

      U tego operatora (Narodowego Złodzieja) należy mocno uważać jak podpisuje się jakiekolwiek zmiany na koncie abonenckim!!! Swoje z nim przeszedłem i wiem coś o tym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140010

      Tak 300m od centrali licząc po kablach i nie mogę mieć 10Mbps, a oni mi tu kity cisną o 40Mbps. Dodam ze kable kładzione jakieś 12lat temu, wiec nie dawno. Lepiej niech się wezmą za wymianę okablowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140010

      @Ja: nie wiem konkretnie o co Ci chodzi, ale chyba to oczywiste, że należy czytać, jakiekolwiek dokumenty, jakie się podpisuje. Więc nie wiem tak naprawdę o co obwiniasz TP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140010

      Ja tu nie mowie o dokumentach tylko o faktycznym stanie infrastruktury TP. Z 20Mbps możne korzysta max 10% abonentów reszta musi się zadowolić 6Mbps, a cała rzesza max 2Mbps.
      Nic z nimi nie podpisałem bo nie moglem miec tego co chciałem i skorzystałem z oferty lokalnego operatora. Raz ze taniej, dwa ze nie było kłopotu żeby mieć 10Mbps i to po radiu!!

Viewing 5 reply threads
Reply To: TP testuje super szybką neostradę 40 Mb/s
Your information: