Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności TP i UKE nagrodzone za zawarcie porozumienia

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Telekomunikacja Polska i Urząd Komunikacji Elektronicznej wspólnie otrzymały nagrodę „Szeroki Pas” za zawarcie porozumienia, które daje szansę na znaczący wzrost inwestycji szerokopasmowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Szerokim pasem powinno się zlać uke za faworyzowanie playa i stronniczą bezstronność.

      Poza tym, jak to ktoś napisał na innym portalu – po co nagradzać za wypełnianie obowiązków?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      no wiesz, ja nie przypominam sobie, żęby wcześniej w PL podpisano porozumienia, które miałoby gwarantować położenie ponad 1 mln linii. Jest to chyba jakies wydarzenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      no ladnie, ladnie… dobrze ze w Polsce poprawia sie infrastruktura, pewnie i nie tylko net, jak i zarowno tv (w ofercie neostrady) jakosciowo sie poprawi 🙂 w sumie i tak nie mam na co narzekac, dziala u mnie tip top

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      TP ogólnie robi co raz pozytywniejsze rzeczy, a zaczęło sie chyba od tego że obniżyli stawki w biznesie na komórki – do 26 groszy. Ciekawe kiedy obniżą w indywidualnych ofertach.

Viewing 4 reply threads
Reply To: TP i UKE nagrodzone za zawarcie porozumienia
Your information: