Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja TOP 10 telefonów komórkowych w Vobis

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na liście najlepiej sprzedających się w kwietniu sieci Vobis telefonów oraz smartfonów królują produkty firm Nokia (cztery modele) oraz HTC (3 modele), ale znalazło się również miejsce na urządzenia firmowane przez Sony Ericsson (2 sztuki) oraz Emporia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Nareszcie napisali prawdę, pierwsze dwie pozycje – sprzedaż po 3 szt w kraju.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czy ktoś kto pisał ten artykuł zapoznał się może ze specyfikacja wszystkich zaprezentowanych modeli czy tez artykuł został napisany „bo tak mi się pomyślało” ???
      Nokia 1209 – brak mms, internetu i możliwości personalizacji „tapeta własny dzwonek”.
      2720 – brak systemu symbian.
      a reszty już mi się nie chce wymieniac.

      następnym razem proszę zapoznać się ze specyfikacja i nie korzystac z opcji „kopiuj – wklej”

      portal o telekomunikacji a brak wiedzy o telekomunikacji – profesjonalizm pełną parą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś kupował telefon komórkowy w VOBIS. Ceny bardzo zawyżone i praktycznie zero nowości. Sklepy Vobis przewaznie świecą pustkami i znudzony personel ma małą wiedzę jesli chodzi o znajomość sprzętu.

Viewing 3 reply threads
Reply To: TOP 10 telefonów komórkowych w Vobis
Your information: