Start Forum Operatorzy VOIP TOOLANI -alternatywa dla Skype-a ?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polski rynek wprowadzony zostaje serwis telekomunikacyjny o nazwie TOOLANI – będący połączeniem serwisu internetowego z telefonią mobilną. Użytkownik, aby skorzystać z nowej usługi, rejestruje swoje konto przy pomocy Internetu i podaje numer telefonu swojego odbiorcy. TOOLANI umożliwia obniżenie kosztów rozmów międzynarodowych do 90%.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Jest juz podobny system – rebtel

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Alternatywa dla Skype? Ktoś chyba w redakcji oszalał. Wystarczy zobaczyć na ceny: w PL na stacjonarny 0.116zł, komórka 0.916zł, plus 5 Ct za rozpoczęcie połączenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      no dobra… a czy ze skype mozna dzwonic bedac w samochodzie, na ulicy, czy gdziekolwiek? mi sie wydaje to dosc interesujace…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Można. Polecam http://www.skype.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Panowie i Panie! NIe solidnie wygląda to, że nigdzie na stronie Toolani nie ma mowy, że za każdą minutę połączenia z komórką za granicą trzeba doliczyć jeszcze sumę, którą liczy sobie polski operator komórkowy jak za połączenie krajowe. Przykład: Na stronie Toolani minuta połączenia z niemiecką komórką wynosi 0,676zł. W rzeczywistości do tej sumy trzeba doliczyć, w moim przypadku, jeszcze 0,29zł (jestem w Play-u), plus 0,20zł za ustanowienia połączenia dla Toolani, plus parę groszy za to samo dla Play. W ten sposób minuta mi wynosi zamiast reklamowanych 0,676zł/min, ok. 1,05zł/min. Takie są buty…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      To ściema. Ja się naciąłem i nikomu nie polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      wszyscy powariowali na rzecz dzwonienia na telefon ze skype…. od tego są telefony! , potrzebny komunikator głosowy (i video) do kontaktowania się w internecie a nie do rozmów na komórki! Pozdro dla zboczonych co jeszcze za to płacą czy to w toolani czy skype czy innym badziewiu!

Viewing 7 reply threads
Reply To: TOOLANI -alternatywa dla Skype-a ?
Your information: