Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS TomTom i Sygic w iPhone

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wśród wielu programów do iPhona z trudem można było znaleźć dobry program do nawigacji satelitarnej (GPS), który nie korzysta aktywnego połączenia internetowego. Na szczęście firma Sygic Mobile także dla Polski wprowadza swoją wersje nawigacji dla telefonów Appla.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      iphon sprzet hi-tech ale tom tom juz nie ,pokrycie procentowe polski to tylko 40!Lepsze n okia maps lub naviexpert.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Chyba nie wiesz co piszesz, na dzień dzisiejszy TomTom ma pokrycie 99,9 % na Polskę i jest jedną z najlepszych map.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Mapa mapą jak wiadomo prawie wszyscy korzystają z map tele atlasu tomtom to bardzo łatwy i intuicyjny program do nawigacji który doprowadzi cię do celu miłym kobiecym głosem. jak dla mnie głos w TT jest najlepszym z wszystkich na rynku i napewno chowa się do niego AM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Gdzie Ty widziałeś w TT 99% pokrycia Polski? Chyba że masz jakieś mapy chińskie… 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Panowie po co te klotnie… niewazne ile ma… wazne, ze odblokouja mozliwosc wgrania navi…. w koncu ktos cos scrackuje i bedzie mozna sobie sprawdzic co i jak… wyswietlacz jest duzy wiec ma mozliwosci… pozdro..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Juz ja znam te nawigacje w telefonach. W ogole nie sprawdzaja sie podczas jazdy w dluzsza trase.Zdecydowanie polecam np. Mio ,nawigacje samodzielna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Tom Tom i Sygic korzystają z map Teleatlas-a. Będzie tylko różnica w programach, a jakość map będzie taka sama. Autor niech zdobędzie trochę wiedzy o systemach GPS, a dopiero później niech pisze o tym artukuły. Bo wg mnie to artykuły powinni pisać fachowcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      polecam Sygic – dobrze działająca, szybka nawigacja, na symbianie korzystanie z niej jest bardzo przyjemne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ja mam iphonea i google maps super działa. tylko nie

      oszukujmy się, taki ekran jest za mały by służył za

      nawigację samochodową. Ja używam Mio, który ma 4,7

      cala to w ogóle nie ma porównania!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      http://www.tomtom.com/products/maps.php?ID=427&Lid
      =9&Category=0

      Dla tych co żyja jeszcze w 20 wieku. A co do mio to sprawdź kto jest producentem map, bo pisac że Skoda czy VW jest lepsza od Audi tov trzeba być paranoikiem jakimś. Skąd wy te 40 % bierzecie? Nawet AM ma mniejsze pokrycie dróg asfaltowych (nie mylić z ogólnym pokryciem razem z gruntówkami) w km od Teleatlasu – 220 tys km (AM 5.5.1 i 390 tys km w TomTom – Teleatals). Jak ktoś jeszcze coś mlaszcze, to niech wejdzie na strone producenta np. AM tuttaj i przejrzy na oczy zanim napisze kolejny tekst w stylu PiS, że czarne jest białe: http://www.automapa.pl/?PEI=10533&lng=PL

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      zapollo poucz się trochę

      Tomtom ma 390 tys. km w Polsce, AM ok. 650 tys.

      TomTom podaje siatkę dróg wraz z gruntówkami, AM ma ok. 250 tys asfaltówek i 400 tys. gruntówek

      I tyle.

Viewing 11 reply threads
Reply To: TomTom i Sygic w iPhone
Your information: