Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Testuj iPad w Plusie

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Rozpoczął się konkurs dla abonentów „iPad w Plusie”. Każdy
      uczestnik ma szansę bezpłatnie otrzymać do testów najnowszy produkt firmy Apple – iPad z dostępem do mobilnego Internetu w sieci Plus na trzy miesiące.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Porażka. 20 osób… Liczyłem minimum na 100. No to szanse są jak w totka ^^

    • Bandyto3xx
      Uczestnik
      Liczba postów: 109

      Testować 3 miesiace? A potem oddać i podziękować za

      swoją pracę samemu sobie? I jeszcze wymagania typu masz

      mieć u nas abonament bo nie dostaniesz? A i antywirus

      wywala ich formularz 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      narzekacie, bo pewnie brakuje wam wyobraźni, żeby

      napisać coś sensownego, myśleliście pewnie, że wystarczy

      wysłać smsa; fajny pomysł, fajny konkurs

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Nikt nie narzeka. Przecież nie powiedziałem, że to zły pomysł, a jedynie, że mała ilość jak na taki konkurs.

      Ja już swój pomysł wysłałem, jak wygram to się o tym tutaj dowiecie 😀

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Odpowiedź #193920 w Testuj iPad w Plusie
Twoje informacje:




Anuluj