Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Testuj iPad w Plusie
Rozpoczął się konkurs dla abonentów „iPad w Plusie”. Każdy uczestnik ma szansę bezpłatnie otrzymać do testów najnowszy produkt firmy Apple – iPad z dostępem do mobilnego Internetu w sieci Plus na trzy miesiące.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Porażka. 20 osób… Liczyłem minimum na 100. No to szanse są jak w totka ^^
Testować 3 miesiace? A potem oddać i podziękować za
swoją pracę samemu sobie? I jeszcze wymagania typu masz
mieć u nas abonament bo nie dostaniesz? A i antywirus
wywala ich formularz 🙂
narzekacie, bo pewnie brakuje wam wyobraźni, żeby
napisać coś sensownego, myśleliście pewnie, że wystarczy
wysłać smsa; fajny pomysł, fajny konkurs
Nikt nie narzeka. Przecież nie powiedziałem, że to zły pomysł, a jedynie, że mała ilość jak na taki konkurs.
Ja już swój pomysł wysłałem, jak wygram to się o tym tutaj dowiecie 😀
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: