Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson C905

Viewing 17 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson C905 to telefon komórkowy HSDPA z aparatem cyfrowym Cyber-shot o matrycy 8.1-megapikselowej. Ponadto urządzenie dysponuje nawigacją satelitarną GPS (A-GPS) i wyjściem TV.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Już jest dostępny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon badziewie, bawiłem sie nim w erze, zdjęcia totalna klapa, k800 robi lepsze, plastik kiczowaty wyświetlacz malutki. Ostatnio se nie potrafi zrobić samo dobrego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Za te pieniadze n82.I po co tu opcja tv-out jak niemozna zainstalowac playera divixsow tak jak w noki?I co mam ogladac zdjecia w rozdzialce 240×320 na ekranie vga?SE sie stacza.Nawet ten najprostrzy palyer w noki na ekranie daje vga.Taka technika a ten model niewiem czy wiecie dalej nagrywa tylko 240×320 🙂 Zee na daa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla se 320×240 to szczyt osiągnięć przy wideo zwykle dają 177×144 dno totalne.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Wstępne komentarze o tym SE C905 nie zostawiają na nim suchej nitki, otwieram więc jego test i przeczytam opinię Telix.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      witam

      szukam dobrego telefonu do pracy – robię sporo zdjęć z racji wykonywanej pracy i dużo rozmawiam przez telefon. Obecnie użytkuję SE W800i . Co polecacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      "Zdjęcia w trudnych warunkach można doświetlić ksenonową lampą błyskową połączoną z diod LED"

      Ten kto to napisal najwyraźniej nie zastanowił się najpierw co pisze, C905 ma xenona a nie diody led, jest tylko jedna dioda która służy do doświetlania w czasie ustawiania ostrości, raczej nie będe czytał tego testu bo widać że ludzie tu mają mniejszą wiedze niż ja.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No to chyba marnie z tą twoja wiedzą bo c905 ma zarówno lampę ksenonową jak i dwie diody. Jedną czerwoną służącą do tego co napisałeś i drugą biała do doświetlania podczas kręcenia video. 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      SE C905 jest najlepszy zapraszam na forum o nim http://www.sec905.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bardzo ładny ten SE. Gdyby tylko miał system byłby bardziej funkcjonalny, teraz trzeba czekac na SE idou który ma symbiana. Zdjęcia po powiększeniu nie są najlepsze, duże szumy (Innov8 radzi sobie o wiele lepiej), za to po pomniejszeniu do tych 3,2 mpx z tych waszych K800/810i są naprawde zadowalające. Pamiętajmy, że to tylko telefon. Miejmy nadzieję, że zdjęć 12mpx z idou nie będziemy musieli pomniejszac do 3,2, żeby móc je spokojnie obejrzeć. Plusem jest ksenon i dwie diody Led. Sprzedałem go i kupiłem Samsunga i8510 Innov8 według mnie bardziej funkcjonalnego i lepiej wykonanego, zdjęcia również robi lepsze. To tylko moje zdanie.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wy ślepi jesteście? Nie widzicie że ma 3 diody LED. Filmiki nagrywa w 320×240 ale w stereo (kodek audio ACC) , a nie co to inne modele w mono (AMR)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Włąsnei wgrałem nowe softa do swojego C905 nie dość ze działą szybciej, śmiga normalnie, to do tego bateria dużej trzyma, zdjęcia robi jak robił czyli wyśmienite, z tym to żaden tel nie może sie równac… mam też k800i i ten kto pisał ze są lepsze fotki, jest rzeczywiście debilem… no cóz…polecam zakup…:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      witam mam c 905 i moge tylko powiedziec ze nie miałem jeszcze lepszego fona a dobre tel miałem fotki strzela znakomicie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam go od tygodnia.Bajer telefon.Po zmianie sterowników aparatu Samsung przy nim odpada bo telefon ma pełny tryb manualny włącznie z manualnym focusem, manualną "migawką" jak i ISO i wiele innych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam pytanie, zgubiłem taki telefon i chciałbym się zapytać czy jest możliwość znalezienia go poprzez ten wbudowany gps??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dla tych baranów ktorzy mowia cos o kreceniu filmach. a po

      co ci dobra kamera w telefonie.<po nic>wazny jest tylko

      dobry aparat.c905 jest swietnym telefonem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      moim zdaniem tylko idiota myśli że k800i robi lepsze zdjęcia od c905

Viewing 17 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson C905
Your information: