Start Forum Rozrywka TV i muzyka Telewizja na kartę HD w salonach TP

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zgodnie z zapowiedziami, salony sprzedaży Telekomunikacji Polskiej i Orange Polska od 9 grudnia br. rozpoczęły sprzedaż zestawów Telewizji na kartę HD. W ramach promocji „Prezent od TP na start” klienci, którzy aktywują kartę Telewizji na kartę HD do końca roku uzyskują dodatkowe doładowanie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Proszę sobie policzyć koszty koszty użytkowania przez półtora roku. Razem z zakupem wyjdzie drożej niż znacznie bogatsza oferta „n”. A reklamowanie odbioru Polsatu to oszukiwanie klientów. Tylko w zasięgu DVB-T czyli prawie nigdzie przez najbliższe kilka lat. Obecnie najgorsza oferta na rynku.

      Według nowego prezesa: „klienci są skłonni zapłacić więcej…”. Według ostatnich opublikowanych przez ITI totalna porażka 🙂 Ta promocja to chyba ostatnia szansa dla tej oferty. W końcu przed świętami ludzi kupują różne głupoty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Widz: ale przecież TP niedawno podpisała porozumienie z „N”, więc może wkrótce zaowocuje to tym, że kanały z „N-ki” będą dostępne dla klientów TP. Idealnie może nie jest, ale jakby nie patrzeć to jednak TP cały czas coś robi ze swoją ofertą TV.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Współpraca może być ciekawa, zwłaszcza przy zakupie Ekstraklasy, niby nie można dawać wspólnej oferty ale wzajemnym udostępnienie kanałów można to obejść.

      Co nie zmienia faktu TNK HD to oferta dla ludzi, którzy nie potrafią liczyć i dają sobie robić wodę z mózgu reklamom. Nowy prezes zapowiedział duże zwiększenie przychodów na abonenta nawet kosztem zmniejszenia ich liczby. Kupując „n” możesz sobie dalej dopasować ofertę do potrzeb. Kupując TNK HD jesteś leszczem, który ma szybko zwiększyć dochód ITI 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Nie wiem jak się sprzedają tv na kartę, ale jeszcze chyba nie przeżywają jakiegoś zintensyfikowanego boomu. Sam starter widziałem za jakieś 200 zł w którymś sklepie, ale może i nadejdą lepsze czasy dla TP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      @henio: ja myślę, że to po prostu kwestia tego, że tv na kartę nie jest jeszcze aż tak popularna, można to porównać np do tabletów wprowadzanych przez Orange, Plus czy innego operatora. Po prostu nie jest to jeszcze aż tak rozpowszechnione. Choć z czasem pewnie postawa klientów będzie się zmieniać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      @ widz, osobiście nie podchodziłabym do tego aż tak krytycznie. Myślę , że zwolenników na pakiety tv nie brakuje, a skoro pojawiają się nowe możliwości to dlaczego nie? Chyba nie każdy ma dostęp do telewizji „n”, więc jest to swego rodzaju alternatywa. Co do samej promocji , to 2 bezpłatne miesiące pojawiły się też przy neostradzie i promocja cieszyła się zainteresowaniem, więc być może podobnie będzie przy pakietach,- ale to będzie można ocenić dopiero za jakiś czas.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      @zuza Co to znaczy „Chyba nie każdy ma dostęp do telewizji „n”” ? To 2 oferty tego samego koncernu, jedna prepaid druga nie. Mają takie same warunki techniczne, różnią się sposobem płatności, tunerami i ilością kanałów. Krytykuje dlatego, że TNK HD mimo, że mam mniej kanałów kosztuję więcej. Oferty są tak prezentowane, że trudno je porównać, ale na spokojnie z kalkulatorem okazuje się, że TNK HD jest nie tylko gorsza jeśli chodzi o zawartość ale też DROŻSZA 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      mi się wydaje, że każda ocena danej oferty zależy w dużej mierze od indywidualnych kryteriów. Jednej osobie np. nie odpowiada łączenie się kilu miesięczną umową z danym operatorem, płacenie regularnego abonamentu itp i korzystniejsza wyda mu się oferta telewizyjna na kartę. Choćby ta przedstawiona wyżej, TP i N-ki. Natomiast innej osobie, która posiada już stałe łącze u danego opa np. TP ( Neostradę – wymarzony internet) i chce dodatkowo podłączyć sobie usługę telewizyjną, atrakcyjniejsza wyda się mu standardowa oferta Tepsy. Np. w obecnej promocji na pakiety TV ( z półrocznym abonamentem za darmo, możliwością wypróbowania usługi itd). Ważne, żeby potencjalny klient, miał jak największy wybór. I to się tylko liczy. Przynajmniej, tak mi się wydaje.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Telewizja na kartę HD w salonach TP
Your information: