Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Telewizja cyfrowa VECTRY w Warszawie

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Vectra przygotowała dla Abonentów sieci Spray specjalną ofertę telewizji cyfrowej na powitanie ich w gronie swoich Klientów. Już od połowy sierpnia z usługi Vectry, drugiego pod względem liczby abonentów operatora w Polsce, będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Jako były klient spraya i obecny vectry wygląda na to, że dla nas zmienia się tylko na lepsze. Z tych info co przysłali wynika, że jak komuś się nie podoba to może rozwiązać umowę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dobrze, że wzbogacili ofertę tv, a ceny nie są wyższe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Zobaczymy czy uda im się w wawie odebrać klientów Aterowi i UPC. Mają solidny pakiet podstawowy co jest dla mnie plusem, bo ja nigdy rozszerzonych nie brałem, szkoda mi było kasy 🙂 Ale są i tacy co maja wszystko i to w HD 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Mi najbardziej chodzi o neta, TV – nie używam. Gdy porównałem cenowo ofertę Vectry z haraczem, który teraz płacę swojemu operatorowi – wychodzi na plus dla Vectry i to za większą predkość. Poczekamy, zobaczymy, jaki będą mieć zasięg w Wawie. Jeśli dotrą do mnie, to pewnie się zdecyduję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Dają kanały za darmo a ja się zastanawiam nad założeniem kablówki w HD, trzeba sprawdzić ich ofertę TV i neta…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Mi najbardziej widzą się kanały sportowe w jakości HD. Internet też mają podobno niezły, mój kumpel z Płocka ma i nie narzeka. Poczekamy, zobaczymy jak Vectra zadziała w Wawie i może wtedy się na nią zdecyduję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      W sumie ze spraya bylam bardzo zadowolona, teraz kiedy bedzie vectra bedzie jeszcze lepiej. Dobrze ze przygotowuja jakies specjalne oferty telewizji cyfrowej ma byc 30 darmowych kanalow, ceny sie nie zmienia, bedzie to dla nas korzystne. A zmiana napewno bedzie na lepsze 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      No właśnie czekam aż ceny się ustabilizują, bo pewnie nie spadną a oferta programowa będzie co raz lepsza. Jeżeli faktycznie Vectra da 24 MB to będzie wypas. Może kiedyś dogonimy Europę 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      A jak tam z instalacją? Szybko, sprawnie i bezboleśnie?;) Jeśli tak, to chyba rozwiodę się ze swoim operatorem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      A jak tam z instalacją? Szybko, sprawnie i bezboleśnie?;) Jeśli tak, to chyba rozwiodę się ze swoim operatorem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Podobno Vetra ma mieść usługę Wideo na życzenie. Czy któryś z innych operatorów ma taka opcję. Mój znajomy ma coś takiego i jest to super akcja. Wybór filmów ogromny i możesz włączyć go kiedy chcesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Podobno Vetra ma mieść usługę Wideo na życzenie. Czy któryś z innych operatorów ma taka opcję. Mój znajomy ma coś takiego i jest to super akcja. Wybór filmów ogromny i możesz włączyć go kiedy chcesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Z instalacja nie było problemu, VoD ma być ale dopiero jak trochę unowocześnia system po sprayu, ogólnie to net niezawodny jak narazie i tv całkiem niezłe(mam pakiet platynowy) wybór kanałów jest świetny mój ulubiony kanał to National Geographic HD.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      dużo mają kanałów w HD ? rzeczywiście jest różnica w jakości ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      pytanie na temat roznicy jakosci jest jak pytanie miedzy czy jest roznica miedzy kolorami TV kolorwej i czarno-bialej. A kanalow maja calkiem sporo mozesz sprawdzic na ich stronie. Vectra.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Gdzie można znaleźć częstotliwości kanałów Warszawskiej VectryNM87.
      Dziękuję za pomoc.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Telewizja cyfrowa VECTRY w Warszawie
Your information: