Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Telekomunikacja Novum nie akceptuje nieuczciwych praktyk

Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W związku z dzisiejszą publikacją komunikatu UKE: Uwaga na nieuczciwe praktyki przedstawicieli Novum Telekomunikacja Novum przesłała oficjalne stanowisko w tej sprawie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      mniejsi opreratorzy jak np. Novum mają ciężko – TP łatwiej jest ich oczerniać i wszystkich określać jednym mianem niż obniżyć ceny do ich poziomu

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      Dlatego jest stopniowe przechodzenie na własne centra telefoniczne – zewnętrzne firmy w pogoni za zyskiem potrafią się wyrwać spod kontroli i tyczy się to wszystkich firm, nie tylko zresztą z branży telekomunikacyjnej.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      własne centra telefoniczne są napewno bardziej rzetelne i firmy mają nad nimi większą kontrolę i odpowiedzialność za swoich pracowników

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      wiadomo że nad wszystkim nie można mieć kontroli, ale nawet jeśli telemarketer w zewnętrznym call center wyśle do kogoś kuriera z umową lub będzie wmawiał że to jest TP żeby tylko wyrobić swoją normę itp. to nadal można nie podpisywać umowy którą przywiezie kurier – tym bardziej że na dokumentach wyraźnie widać logotypy i nazwę operatora, nie mówią już o innej kolorystyce niż TP/Orange

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      dokładnie tak – do podpisywania umów trzeba troszkę rozumu mieć – widać przecież czarno na białym co i jak wygląda i jakie logo widnieje

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      … niestety wiele osób chce formalności załatwić jak najszybciej i nie zagłębia się w detale umowy, a później narzeka

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139007

      Narzekanie to taki narodowy sport. dostalem lepsza umowe? co z tego i tak musze ponarzekac 🙂

Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
Odpowiedz na: Telekomunikacja Novum nie akceptuje nieuczciwych praktyk
Twoje informacje: