Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy stacjonarni › Telekomunikacja Novum nie akceptuje nieuczciwych praktyk
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość16 października 2012 o 12:34Liczba postów: 139007 -
Anonimowy
Gość22 października 2012 o 15:54Liczba postów: 139007wiadomo że nad wszystkim nie można mieć kontroli, ale nawet jeśli telemarketer w zewnętrznym call center wyśle do kogoś kuriera z umową lub będzie wmawiał że to jest TP żeby tylko wyrobić swoją normę itp. to nadal można nie podpisywać umowy którą przywiezie kurier – tym bardziej że na dokumentach wyraźnie widać logotypy i nazwę operatora, nie mówią już o innej kolorystyce niż TP/Orange
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7