Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Telefony komórkowe mogą uszkadzać serce i nerki

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Olbrzymia popularność telefonów komórkowych sprawia, że co pewien czas pojawiają się doniesienia o ich wpływie na nasze zdrowie. Europejski Instytut Badawczy ds. Komponentów Elektronicznych w Bukareszcie opublikował badania, z których wynika, że komórki mogą mieć wkład w powstawanie kamieni nerkowych oraz uszkodzeń serca.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Nie mozna stwierdzic, ze komorki nie szkodza na dluzsza mete, bo nikt nie uzywa komorek wiecej niz 20 lat, a szczegolnie tak czesto jak teraz dzieci, nawet po kilka godzin dziennie. Ja dla bezpieczenstwa uzywam sluchawki bezprzewodowej, ale mam problem, gdzie nosic komorke, chyba kupie sobie pokrowiec zakladany na nogę, tuz nad stopa. Troche glupio odbierac rozmowy, ale bede mial wyciszony dzwonek, wiec w razie czego nie odbiore jak bede w miejscu, gdzie glupio bedzie siegnac po komorke 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A ja nosze na jajkach!Raz ze cieplo w jaderka a dwa ze plemniki wielkosci wegorzy.Polecam

Viewing 2 reply threads
Reply To: Telefony komórkowe mogą uszkadzać serce i nerki
Your information: